kontakt

Witaj 🙂
Chętnie Odpowiem Na Twoje Pytanie …
Skontaktuj Się Ze Mną Dzięki Aplikacji Telegram.
https://t.me/biz0077 Do Usłyszenia..

PS. jeśli chcesz dołączyć do grupy CRYPTO ACADEMY
(aktualnie trwają zapisy) to wystarczy napisać następującą treść:
chcę dołączyć do grupy crypto academy. Na jaki adres crypto wysłać dotację  40$

Pobierz aplikacje telegram:
https://telegram.org/. Dla wielu osób tak będzie wygodniej. To jest link https://t.me/biz0077 do mojego telegram. Napisz do mnie widomość a ja dodam ciebie do grupy.

W świecie CRYPTO wydaje się że telegram to podstawa. Wiele projektów korzysta z tego narzędzia aby szybko przekazać wiadomości. Polecam telegram. To jest jak Whatsapp tylko bardziej rozbudowany…


Jeśli nie chcesz tracić czasu na kontakt ze mną, to możesz bezpośrednio przejść na grupę DISCORD klikając ten link >> https://discord.gg/y8KyjDRU4e i po dokonaniu wpłaty korzystając z opcji nr 1, o której wspominam w opisie na DISCORD, automatycznie odblokują się ukryte kanały dyskusyjne.

Aktualnie opłaconych osób nie ma zbyt wiele ponieważ nie robiłem jakiegoś wielkiego marketingu i to widać po filmach na moim YOUTUBE, ale wciąż mam w planach być bardziej aktywny na youtube. Jeśli już jesteś na TAK, to śmiało dołącz do nas na discord , a później utworze dla ciebie dodatkowe konto na platformie edukacyjnej, na której zamieszczam filmy na temat botów 3commas i nie tylko..

dostęp do grupy aktualnie jest za kwotę 40$ jednorazowo, ale niedługo planuję zwiększyć tą kwotę do 100$..